بلیچینگ شاین

بلیچینگ | biliching

بلیچینگ شاین الاین

به خاطر اینکه لایق

یک لبخند درخشنده هستی

تصویر بلیچینگ دندان

لبخند هایی که با شاین زیبا شدند

مراحل انجام بلیچینگ در شاین

مرحله اول (پر کردن فرم درخواست نوبت)

ابتدا از طریق سایت فرم درخواست رزور نوبت را پر کرده سپس منتظر تماس کارشناسان مجموعه برای هماهنگی باشید.

مرحله دوم (انتخاب و مراجعه به مرکز درمانی)

پس از انتخاب مرکز درمانی خود به آن مراجعه کنید تا زیبایی دندان های خود را با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا آغاز کنید.

مرحله سوم (ساخت و تحویل کیت بلیچینگ)

پس مراجعه به مرکز درمانی شاین، معاینه اولیه صورت گرفته و فرایند ساخت قالب های اختصاصی و ۳ بعدی بلیچینگ شما انجام میشود و در نهایت کیت کامل بلیچینگ دندان شاین به شما تحویل داده میشود.

مرحله اول (پر کردن فرم درخواست نوبت)

مرحله دوم (انتخاب و مراجعه به مرکز درمانی)

مرحله سوم (ساخت و تحویل کیت بلیچینگ)

سوالات متداول درباره بلیچینگ دندان

FAQ | Biliching

بلیچینگ دندان یا اصلاح لبخند به شما کمک می نماید دندان های زیباتری داشته باشید و لبخندی زیبا را به دیگران هدیه بدهید . بلیچینگ دندان روشی برای سفید کردن دندان ها می­باشد که در مطب توسط پزشک یا در خانه توسط خود فرد انجام می­شود.

یکی از متداول ترین سوالات کاندید ها برای انجام بلیچینگ دندان این است آیا انجام این کار سلامتی دندان هایم را به خطر می اندازد یا خیر؟ در پاسخ می توان گفت که خیر. در صورتی که کار کاملا اصولی و توسط یک دندانپزشک متخصص صورت گیرد و شما نیز در انجام مراحل بلیچینگ در منزل زیاده روی نکنید مشکلی برای مینای دندان و سلامتی دندان های شما پیش نخواهد آمد.

زمانی که شما برای انجام بلیچینگ اقدام می کنید برای ماندگاری این سفیدی در دندان های شما زمان های متفاوتی را مطرح می کنند که می تواند از 6 ماه تا 1 سال متغیر باشد. این تفاوت زمانی کاملا بستگی به رعایت شما و نگهداری شما از دندان هایتان دارد که می تواند ماندگاری بلیچینگ را بیشتر یا کمتر کند.اما باید بدانید که بلیچینگ دندان مانند هر فعالیت زیبایی ماندگاری مادام العمر و همیشگی ندارد.

رای اطلاع از هزینه ای بلیچینگ دندان و دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با تکمیل فرم مشاوره از کارشناسان شاین مشاوره رایگان دریافت کنید

بلیچینگ دندان برای دندان های شیری و کودکان انجام نمی شود. حداقل سن برای انجام بلیچینگ دندان 15 سال میباشد برای کسانی که با زردی دندان مواجه هستند بلیچینگ دندان می تواند گزینه مناسبی باشد

در بلیچینگ دندان هیچگونه تراش یا اسیب به مینای دندان شما وجود ندارد. شما فقط با توجه به قالب های اختصاصی دندان هایتان به همراه ژل بلیچینگ این فرایند را انجام میدهید. اما در لمینت و کامپوزیت مینای اصلی دندان های شما تراشیده و از بین میرود سپس قالب های طراحی شده به روی دندان هایتان قرار میگیرد و پس از مدت چندین سال تمامی دندان های شما فرسوده میشوند.

اگر سوالی دارید از کارشناسان ما بپرسید (02188949075)

رزرو کیت بلیچینگ سفید کننده دندان

تعداد باقی مانده ۹۸ از ۵۰۰

۴,۸۰۰,۰۰۰

ملیون تومان

مقایسه بلیچینگ شاین و کامپوزیت

blich-minVScampozit-min
بدون عارضه میزان درد و خون ریزی دندان نسبتا شدید
به راحتی قابلیت شستشو و تمیز کردن دندانبا تجهیزات مخصوص
بدون آسیب میزان اسیب رسانی به دندانحساسیت دندان
بدون محدودیت ایجاد محدودیت در رژیم غذاییرژیم غذایی خاص
بدون تاثیر میزان تاثیر در مکالمه روزمرهدارای تاثیر

برای رزرو کیت بلیچینگ شاین لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

Home
Account
Cart
Search
Explore
بکشید