درباره شاین

فلسفه شاین

شاین از یک فلسفه ساده پیروی می کند، استعداد و فناوری خود را برای ایجاد یک محصول یا خدمت برتر اختصاص می دهد که به جامعه مخاطب برند خود کمک بهتری خواهد کرد برای تحقق این هدف شاین ارزش بالایی برای افراد سازمان خود و جامعه مخاطبین خود قائل هستیم

ارزش های شاین

رضایت مشتریان نیز از ارزش‌های مهم شاین است. با توجه به شناخت عمیق نیازهای هر مشتری، تیم شاین برنامه‌های درمانی شخصی‌سازی شده و خدماتی کارآمد و مطابق با انتظارات مشتریان ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند با اعتماد کامل به تیم شاین خود را در مراحل مختلف درمان ارتودنسی نامرئی به سپردند.

اصول تجاری

شاین، برندی برجسته در صنعت ارتودنسی نامرئی و بلیچینگ دندان است که با ارزش‌های خاص خود بر تضمین کیفیت و رضایت مشتریان تمرکز می‌کند. با بیش از ده سال تجربه در ارائه خدمات ارتودنسی نامرئی، شاین به عنوان نامی قابل اعتماد در بازار شناخته می‌شود.

استراتژی تیم

برای کسانی که لبخندشان مهم است

تیم متخصص و حرفه‌ای شاین به کاربردن تکنولوژی‌های نوین درمانی و استفاده از مواد باکیفیت برای اطمینان از بهترین نتایج برای مشتریان خود متعهد است.

پخش ویدیو

دقیق و منظم

کادری مجرب و استاندارد های بین المللی

اختصاصی برای هر کاندید

طراحی اختصاصی متناسب با نیاز هر فرد

دسترسی آسان

دسترسی آسان به تمامی خدمات شاین

اعتماد و امانت

اعتماد و امانت داری در روابط با مشتریان

نحوه ارتباط با شاین چگونه است؟

شما میتوانید از طریق سایت و ثبت تیکت و همچنین شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید. همچنین میتوانید با شماره گیری 02188949075 با کارشناسان ما برای دریافت و رزرو نوبت در تماس باشید.

حسین راد

مدیر برند شاین

مهدیار شیدایی

مدیرعامل برند شاین
Home
Account
Cart
Search
Explore
بکشید